nedělní Pohárový závod v Talladegě: čas startu, televizní kanál

nechte chaos začít. Toto je kolo, kterého se mnozí jezdci obávali v pohárovém play-off. Po otevření druhého kola v Las Vegas míří série do Talladega Superspeedway pro nedělní závod (2 pm ET na NBC). Kolo končí příští týden v Charlotte Roval.

Talladega a Roval jsou dva závody na divokou kartu v play-off a bodové výkyvy by mohly být velké, protože řidiči se snaží postoupit do dalšího kola., Kurt Busch, který vyhrál minulý víkend v Las Vegas, je v tuto chvíli jediným řidičem, který si zajistil místo v dalším kole.

Talladega mohl poslat do dalšího kola jiného řidiče nebo poskytnout mimo jiné řidiče bez play-off-možná Jimmie Johnson, Erik Jones nebo Bubba Wallace – s nezapomenutelným okamžikem.

ať se stane cokoli, chaos pravděpodobně bude hrát klíčový faktor.

zde jsou všechny informace pro nedělní závod poháru v Talladega:

(všechny časy jsou Východní)

START: David J., Mollahan, plukovník Námořní Pěchoty Spojených států v důchodu, dá příkaz k nastartování motorů ve 2:08 PM vlny zelené vlajky ve 2:20 pm

PRERACE: Cup garage se otevře v 7 a. M. řidiči se hlásí ke svým autům v 1:30 pm. vyvolání bude dáno v 1: 49 p. m. Barbara Embry, Kaplan of Citizens Baptist Medical Center. Státní hymnu předvede 313. armádní skupina Spojených států v 1:50

vzdálenost: závod je 188 kol (500 mil) kolem trati 2.66 mil.

soutěž pozor: kolo 25

fáze: fáze 1 končí na kole 60., 2. etapa končí na 120. kole

TV / RADIO: NBC bude vysílat závod. Pokrytí začíná v 1 p. m na NBC s NASCAR America, následuje odpočítávání na Green v 1:30 p. m. pokrytí závodu začíná ve 2 p. m. rádiové pokrytí Motor Racing Network začne v 1 p. m. a také může být slyšet na mrn.com. SiriusXM NASCAR Radio bude přenášet vysílání.

STREAMING: Sledovat závod na NBC Sports App

POČASÍ: wunderground.com předpověď hlásí slunečno s vysokým 73 stupňů a žádná šance na déšť na začátku závodu.,

poslední závod: Kurt Busch zaznamenal své první vítězství v sezóně a minulý týden si připsal vítězství v Las Vegas. Matt DiBenedetto byl druhý. Denny Hamlin byl třetí.

poslední body závod v Talladega: Ryan Blaney porazil Ricky Stenhouse Jr. o 0.007 sekundy v červnu. Na třetím místě se umístil Aric Almirola.

vzadu: Brennan Poole (vícenásobné selhání kontroly), Timmy Hill (vícenásobné selhání inspekce) a JJ Yeley (změna řidiče z původního seznamu záznamů).,

startovní sestava: Klikněte zde pro startovní sestavu