Indianapolis Colts vs. Buffalo Bills Darmowa transmisja na żywo (1/9/21): oglądaj weekend z dziką kartą, Playoffs NFL online | Czas, telewizja, kanał

Indianapolis Colts zmierzyć Buffalo Bills w rundzie dzikich kart 2020 NFL Playoffs w sobotę, 9 stycznia 2021 (1/9/21) na Bills Stadium w Orchard Park, Nowy Jork.

fani mogą oglądać grę za darmo za pośrednictwem wersji próbnej fuboTV lub CBS All-Access (tylko CBS).

kto: Indianapolis Colts vs. Buffalo Bills

telewizja: CBS

transmisja na żywo: fuboTV (bezpłatna wersja próbna), CBS All-Access (tylko CBS).

linia: Bills -6.5 (Get betting info at nj.com/betting)

***

Po raz pierwszy w swoich dwóch ostatnich występach playoff od snapping 17-letnia Posezonowa susza w 2017 roku, te rachunki mają wyższe cele, jak przygotowują się do gospodarza Indianapolis Colts w rundzie dzikiej karty w sobotę.,

zamiast dać początkującym przerwę w meczu, Bills i tak przypieczętowaliby Seed AFC nr 2.po przegranej Pittsburgha Z Cleveland, trener Sean McDermott kazał im grać całą pierwszą połowę. W drugiej kwarcie Buffalo zdobyło cztery przyłożenia, które zapewniły prowadzenie 28-6. Następnie zdobył kolejne 28 punktów, zdobywając drugą najwięcej punktów w historii franczyzy i pomagając snuff The Dolphins ' playoff nadzieje.,

decyzja McDermotta była zmianą z 2020 roku, kiedy ograniczył większość swoich startujących do jednej lub dwóch serii w średniej przegranej 13-6 z New York Jets. 16: 00, 19 sie 2006 (CEST)

30.05.1995-trzecia najdłuższa susza w NFL, w tym Cleveland.,

nikt w niedzielę nie przepraszał, jeśli się okazało, że to oznacza zachowanie jakiegoś pozoru rytmu i rozmachu, aby przenieść się do postseason.

„Dopóki trener McDermott nie powie nam, żebyśmy się uspokoili, będziemy robić to, co robimy.,”

the Bills are on a roll closing a campaign in which Allen broke many of the team ' s single-season passing marks, and Buffalo finished with 501 points to eclipse the team record of 455 set in 1991.

Buffalo wygrał sześć z rzędu po raz pierwszy od 2004 roku i stał się pierwszym zespołem, który zakończył sezon wygrywając trzy z rzędu o 25 punktów lub więcej od 1996 roku Green Bay Packers, którzy wygrali Super Bowl.,

ofensywa będzie musiała być ostra w obliczu zbalansowanego przeciwnika Colts z ofensywą, która zajmuje 10 miejsce w zdobytych jardach i obroną, która pozwoliła na ósmą najmniejszą liczbę jardów.

zdolność Buffalo do zdobywania punktów w wiązkach zmniejszyła ciężar jego obrony, zmuszając przeciwników do stawania się jednowymiarowymi próbami nadążania. To formuła, która sprawdziła się skutecznie, ponieważ Bills przetrwali swoją jedyną rutynę w sezonie, przegrywając kolejne mecze z Tennessee i Kansas City w tygodniach 5 i 6.,

the Titans sfrustrowali Allena, odbierając mu zdolność głębokiego podania, co doprowadziło do zdobycia przez Buffalo 16 punktów w przegranym sezonie 42-16. Chiefs, dla porównania, wykorzystali kontrolę nad piłką, aby utrzymać Allena z boiska w wygranej 26-17. Rookie Clyde Edwards-Helaire miał sezon-najlepszy 161 jardów pędzący w meczu Kansas City cieszył się 15-Plus minut przewagi w czasie posiadania.

oczywiście to dwie najlepsze drużyny W AFC.

Colts mają zarówno obronę, aby potencjalnie stłumić Allena, jak i atak prowadzony przez Jonathana Taylora, aby grać keep away.,

Buffalo by jechał 10-giej serii zwycięstw, gdyby nie przegrana 32-30 w Arizonie, nazwana „Grad Murray”, w którym DeAndre Hopkins pokonał trzech obrońców w strefie końcowej, aby zejść z przyłożeniem kylera Murraya 43-jardowe podanie z 2 sekundami do końca.

zamiast pozwolić, aby strata rosła, rachunki wykorzystywały ją jako motywację.