5 rekordów NCAA Basketball, które nigdy nie zostaną pobite

od dawna mówi się, że rekordy są po to, by je łamać. Cóż, jeśli chodzi o męską koszykówkę NCAA, są przypadki, w których to się nigdy nie stanie.

niektórzy mówią, że Mookie Blaylock rekord 13 kradzieży w grze (co faktycznie zrobił dwa razy, podczas gdy w Oklahomie) nigdy nie spadnie. Jednak sześciu zawodników osiągnęło 12. Shane Battier wziął 111 podopiecznych w czasie gry w Duke pod wodzą trenera K, co jest rekordem szkoły., Jednak NCAA nigdy tak naprawdę nie prowadził oficjalnej Księgi rekordów dla tej statystyki, co oznacza, że nie może być żadnego rodzaju rekordu w ogóle poza Durham.

podczas gdy niektóre rekordy koszykówki NCAA mogą w pewnym momencie być zagrożone, istnieje co najmniej pięć tam, które mają zerową szansę kiedykolwiek spadnie.,

Troy State i DeVry razem zdobyć 399 punktów w jednej grze

w dniu 12 stycznia 1992 roku, nikt nie wiedział, że gra Division II między Troy State University (obecnie znany jako Troy University w Dywizji I) i DeVry University (drużyna koszykarska już nie istnieje) uczyniłaby koszykarską historię NCAA. Ale dokładnie tak się stało.

w pierwszych 20 minutach, Troy State zdobył 123 punkty, bijąc swój własny rekord NCAA all-division za najwięcej punktów w połowie., Ten znak trwał tylko kolejne 20 minut, ponieważ Trojanie zdobyli kolejne 135 w drugiej połowie, zaledwie sześć mniej niż DeVry strzelił w całym meczu. Zwykle każda drużyna, która zdobędzie 141 punktów w meczu, jest zasadniczo pewna zwycięstwa. Jeśli chodzi o DeVry, znaleźli się w przegranym finale 258-141.

Obie drużyny zdobywały punkty średnio co sześć sekund.,

Jack Taylor z Grinnell College zdobywa 138 punktów w jednej grze

lista przenosi się z Dywizji II do Dywizji III i NCAA Basketball scoring record Grinnell College ' s Jack Taylor. Taylor ustanowił rekord 138 punktów dla Pioneers 20 listopada 2012, w zwycięstwie 179-104 nad Faith Baptist Bible. Taylor, który dorastał idolizując Kobe Bryanta, złamał znak ustawiony przez Bevo Francis z Rio Grande w 1954 roku., Rekord Dywizji I nadal należy do Franka Selvy ' ego, który w 1954 roku zdobył 100 punktów dla Furmana przeciwko Newberry.

Taylor oddał tego wieczoru 108 strzałów, także rekord NCAA Basketball. Strzelił 52-za-108 z podłogi, w tym 27-za-71 z linii trzech punktów. W ciągu dwóch minut wystąpił w siedmiu spotkaniach z rzędu. Zdobył także 28 punktów z rzędu dla pionierów podczas odcinka. Zdobył 58 punktów w pierwszej połowie i 80 w drugiej połowie, co jest również rekordem NCAA.,

Northern Illinois bije swój własny rekord NCAA Basketball dla najmniejszej liczby punktów w połowie: 4

nie ma lepszego sposobu na przejście od dwóch rekordów high-scoring niż skupić się na najgorszej połowie w historii NCAA basketball. 26 stycznia 2013 roku Northern Illinois Huskies udali się do wschodniego Michigan na spotkanie Mid-American Conference showdown z Eagles. Nie zdawali sobie sprawy, że rekord, który wcześniej ustanowili, spadnie tej nocy w Ypsilanti.,

Huskies były straszne w pierwszej połowie tej nocy. NIU strzelił 1: 31, w tym 29 prostych pudeł, za straszny 3.2 field goal percentage, rekord NCAA. Przez pierwsze 20 minut zdobyli tylko cztery punkty. Co ciekawe, ustanowili rekord tylko o jeden punkt. Poprzedni rekord dotyczący najmniejszej liczby punktów w połowie wynosił pięć, ustanowiony wcześniej w tym sezonie w meczu z Dayton 1 grudnia przez tę samą drużynę Northern Illinois. Nic dziwnego, że Huskies przegrali oba mecze.

,2 Kariera NCAA Basketball scoring average

nigdy nie było lepszego strzelca w historii NCAA Basketball niż „Pistolet” Pete Maravich, który zebrał 3,667 punktów w ciągu trzech lat w LSU. Gdyby Maravich nie musiał grać w pierwszoligowej drużynie w pierwszym roku w Baton Rouge, z łatwością byłby jedynym człowiekiem, który zdobył 4000 punktów w karierze. W historii Dywizji I było tylko 10 zawodników, którzy zdobyli ponad 3000 punktów.

,8 punktów na mecz w drużynie LSU, która przegrała tylko 14-12. W wieku 13-13 lat Maravich podniósł średnią do 44,2. Karierę kończył ze średnią 44,5 punktu. Mimo remisu 22-10, LSU nie zdołało awansować do turnieju NCAA. Maravich zakończył karierę reprezentacyjną, nigdy nie grając w big dance.

UCLA siedem kolejnych mistrzostw NCAA

nie było i nigdy nie będzie kolejny bieg jak jeden John Wooden i UCLA Bruins razem z 1967-1973., W ciągu siedmiu lat Bruins zdobyli siedem tytułów mistrza kraju. Aby to ująć w perspektywie, Kentucky Wildcats są drugim na liście wszech czasów najwięcej NCAA Championships. Ich suma to 8.

Bruins zrobili to w 1964 i 1965 przed Texas Western zrobił ich historyczny bieg w ' 66. UCLA następnie zrewanżował się za siedem z rzędu i osiem z dziewięciu w sumie (stan NC wskoczył tam w 1974).,

w pewnym momencie podczas Passy mistrzowskiej, UCLA wygrał 88 meczów z rzędu, męski rekord NCAA Basketball, który prawdopodobnie nigdy nie zostanie dopasowany. UConn women ' s team posiada ogólny rekord NCAA z 90 prostych zwycięstw, również znak, który nigdy nie zostanie pobity.