Letöltés Popeye Louisiana Csirke Munka Jelentkezési lap – Karrier | PDF

Töltse le a Popeye Louisiana Csirke Munka Jelentkezési lapot, amely elérhető bárki számára, bármilyen szinten a munkaviszony, a társaság alkalmazni, hogy maguk is elérhető a helyzetben ez a cég. Töltse ki az alkalmazást, majd dobja el a menedzsment bármely Popeye helyét további megfontolás.,

hogyan kell írni

1. Lépés – 1. szakasz – személyes adatok –

  • alkalmazás dátuma
  • telefonszám
  • SSN
  • név-Utolsó, első, középső
  • cím – utca, Apt szám, városi állam, Zip és mennyi ideig tartózkodtál ezen a címen?
  • adja meg korábbi címét, ha kevesebb, mint egy éve tartózkodik a jelenlegi címen
  • ez a vállalat olyan jogszabályoknak felel meg, amelyek nem teszik lehetővé az idősebb munkavállalók felvételét. Ha ez vonatkozik Önre, ellenőrizze igen vagy nem
  • ha nem, adja meg életkorát
  • Ön amerikai állampolgár?,- ellenőrizze, hogy igen vagy nem
  • idegen regisztrációs szám-írja be a
  • vonalon szolgált-e az amerikai fegyveres erőkben? – ellenőrizze igen vagy nem
  • Branch-tól és-Ig
  • a katonai tapasztalata a kérelmezett pozícióhoz kapcsolódik? ellenőrizze igen vagy nem
  • ön valaha is elítélték bármilyen bűncselekmény? – ellenőrizze igen vagy nem
  • Ha igen, hol és mikor?
  • mi volt a bűncselekmény?
  • alkalmazott valaha a Popeye ‘ s? Ha igen, mikor és hol?
  • vészhelyzet esetén kit értesítsünk?,
  • Name-Phone Number
  • Cím, Város, Állapot, kapcsolat veled

2. Lépés-2. szakasz – Job Preferences and Experience –

  • milyen munkára jelentkezel?
  • éves kapcsolódó tapasztalat
  • várható fizetés mértéke?
  • a munka megkezdéséhez rendelkezésre álló Dátum
  • tud dolgozni… jelölje be az Önre vonatkozó négyzeteket
  • hajlandó áthelyezni – ellenőrizze igen vagy nem
  • sorolja fel a nekünk dolgozó rokonokat
  • tisztában kell lennünk minden olyan fizikai károsodással, amely zavarhatja a munka teljesítményét?,

3. Lépés – 3. szakasz – Oktatás –

  • felsorolja az elért legmagasabb szintű oktatást
  • Iskola típusa
  • iskola neve és címe
  • Érettségi Éve (ha van ilyen)
  • hogyan utaltak erre a vállalatra?, – ellenőrizze egy

4. Lépés – 4. Szakasz – Foglalkoztatás Történelem –

  • Jelenlegi vagy az utolsó munkáltató
  • Cím, Szám, Utca, Város, Állam Zip
  • a személy Neve dolgozott
  • Telefon Szám
  • Kezdő Dátum
  • Befejezés Dátuma
  • Fizetés, vagy a Bérek – kezdet vége
  • Mi volt a konkrét feladatokat a munkaköri?
  • a távozás oka
  • a következő munkáltatói vizsgálatok mindegyike ugyanabban a formátumban fejeződik be
  • van-e ez a vállalat jogosult-e kapcsolatba lépni a munkáltatóval?,

5. lépés-5. Szakasz-aláírás –

teljesen el kell olvasnia az alkalmazás végén található információkat. Ha van valami, amit nem értesz, kérjen segítséget az interjúkészítőtől. Ha úgy érzi, hogy megérti és elfogadja, adja meg:

  • A kérelmező aláírása
  • az aláírás dátuma

ne írjon be az alkalmazás bármely más részébe, mivel az a menedzsment vagy a vállalat alkalmazottai számára van fenntartva.