Hogyan kell nézni Cavaliers vs.Celtics: NBA élő közvetítés info, TV-csatorna, idő, játék esélye

ki játszik

Boston @ Cleveland

jelenlegi rekordok: Boston 41-19; Cleveland 17-44

mit kell tudni

a Cleveland Cavaliers nem nyert játékot a Boston Celtics ellen 2018. május 27-e óta, de a szárazság szerdán véget akarnak vetni. A clevelandnek az a luxusa, hogy otthon marad egy másik meccsen, és este 7-kor fogadja a Bostont a Rocket Mortgage FieldHouse – ban. A Cavaliers egy hárommeccses vereségsorozatban sántikál a versenyen.,

A matchup között Cleveland, valamint a Utah Jazz hétfőn nem volt teljes a kitörés, de a Cleveland tartozó 126-113 otthon volt, közel fordult egyet. A Cleveland vesztesége a point guard Collin Sexton minőségi játékának ellenére jött létre, akinek öt lepattanó mellett 32 pontja volt.

Eközben Boston küzdött a túlóra matchup ellen a Brooklyn Nets kedden, de a seb egy kevésbé kívánatos eredmény, hulló 129-120. A Celtics a harmadik negyed végén 84-67-re vezetett, de nem tudta megtartani az előnyt., Jaylen Brown (22 pont) és a pontszerző Kemba Walker (21 pont) voltak a Boston legjobb gólszerzői.

a veszteségek a Cavaliers-t 17-44-re, a Bostont pedig 41-19-re tették. Két védekező statisztika, hogy tartsa a tarkóján nézés közben: Cleveland lehetővé tette az ellenfelek lőni 49.20% a padlóról átlagosan, ami a legmagasabb felvételi százalékos megengedett a bajnokságban. Annak érdekében, hogy a Cleveland számára még rosszabb legyen a helyzet, a Boston csak 106.9 ponttal lép be a mérkőzésbe játékonként átlagosan, jó a liga harmadik legjobbja számára.,