TOP 10 na MISTROVSTVÍ SVĚTA TÝMŮ VŠECH dob

John Molinaro 12. června, 2018, 1:36 PM

Před letošní letní Mistrovství Světa ve fotbale v Rusku, Sportsnet se ohlíží zpět na 10 nejlepších týmů, který kdy milost turnaje.

Některé legendární týmy se utkaly na Mistrovství Světa, zachycení kolektivní představivost fanoušků z celého světa s jejich inspirující a tvůrčí hra.,

Z inaugurační soutěže v roce 1930 Uruguay na poslední turnaj v roce 2014 představil v Brazílii, Mistrovství Světa byl poctěn tím, příkop hry největší hvězdy – Pelé a Diego Maradona mezi nimi především – který vedl svůj národ ke slávě na sportu to největší pódium.

Další země, například Johan Cruyff-led Nizozemsko, klesl bolestně krátké zvedání trofej, ale přesto se podařilo oslnit a potěší, vítězství zvláštní místo v srdcích fanoušků.

ale které kluby jsou největší z velkých? Zde je 10 nejlepších týmů Světového poháru všech dob.,

většina historiků a kritiků je považována za největší fotbalový tým všech dob. Brazilské družstvo, které soutěžilo v Mexiku chlubil zabil legendární hráči — Pelé, Jairzinho, Tostao, Rivelino a Carlos Alberto — a vyhrál všech šest svých her na cestě, aby se stal prvním národem vyhrát tři Světové Poháry.

je příznačné, že Mistrovství světa 1970 bylo první, které bylo vysíláno v televizi barevně., Zatímco většina ostatních týmů zaměstnán předvídatelný černé a bílé přístup, Brazílie nadšená Mexické davy s jeho brilantní Barevný styl, a to zejména ve finále, když se mlátil na dveře a obranné Italové před více než 100.000 fanoušků uvízl uvnitř Mexico City je kultovní Estadio Azteca.

neuvěřitelně talentovaný tým, s kapitánem Franz Beckenbauer, brankář Sepp Maier a bodování stroj Gerd Muller, který slouží jako pilířů., Němci překonali šokující prohru v prvním kole s nízkým východním Německem, aby vyhráli své druhé Mistrovství světa, k radosti fanoušků homenation. To, že Němci byli schopni vyhrát finále v Mnichově překonáním Johan Cruyff a Nizozemsko straně, která byla na vrcholu své „Totální Fotbal“ revoluce, se jejich vítězství o to více zapamatovatelné.

Azzurri začali pomalu ve Španělsku, vázání všechny tři jejich otevření kolo hry – včetně proti World Cup debutantky Kamerunu – a jen podařilo seškrábat do čtvrtfinále kůží svých zubů., Jakmile se dostal do vyřazovací fáze, nicméně, Italové té úžasné transformace, dispečink obhájci titulu Argentině (s Diego Maradona), Brazílie straně mnoho řekl, že byl ještě lepší než v roce 1970 tým, Polsko v semifinále a nebezpečné Západ německý tým ve finále. Vítězství týmu z roku 1982 v čele s turnajem Paola Rossiho je důkazem, že je možné všechno.,

v čele bezkonkurenční Zinedine Zidane, Les Bleus dováděl na domácí půdě na své první Mistrovství Světa korunu, a to v nemalém stylu. Francie, Itálie a Chorvatsko, aby meč v majestátní fashion v knockout kolo před ponižující oblíbené Brazilci ve finále s důrazným 3-0 vítězství. Francie byla mistry světa a přes milion francouzských fanoušků tančilo noc na Champs Elysées.,

často zastíněný týmem z roku 1970, brazilský tým z roku 1958 byl stejně brilantní. Neznámý svět na začátku turnaje, 17-rok-starý Pele se stal globální ikonou tím, že vede Brazílie minulosti švédský tým nabitý hvězd vyhrát svůj první titul Světového Poháru, takže se mění na ztráty Mistrovství Světa na domácí půdě Uruguaye osm let dříve. Brazilská strana z roku 1958 je stále jediným jihoamerickým týmem, který vyhrál Mistrovství světa na evropské půdě.,

Fresh off winning Euro 2008, Španělsko vstoupilo do Světového poháru jako oblíbené. Prohra 1: 0 se Švýcarskem v úvodním zápase vyvolala určité pochybnosti a mnozí si mysleli, že se Španělé opět vrátí ke svým slabším způsobům. La Roja však rychle odskočila a jejich fotbalová značka tiki-taka přemohla své soupeře po zbytek cesty a Andres Iniesta skóroval ve finále v Johannesburgu proti Nizozemsku.,

největší tým, který nikdy nevyhrál Světový pohár. V čele legendární kvarteto Ferenc Puskás, Sándor Kocsis, Nandor Hidegkuti a Jozsef Bozsik, „Magických Maďarů“, byly ohromující pre-turnaj oblíbená ve Švýcarsku. Zlaté medaile v roce 1952 v Helsinkách Olympijské hry, v Maďarsku byl neporažený v 28 zápasech (s 24 vítězství) před Mistrovství Světa, ale padl za oběť zázračný comeback ve finále proti Západní Němci v Bernu. Byla to jejich jediná prohra v 50 mezinárodních zápasech v letech 1950 až 1956.,

kouzelný Diego Maradona ovládl turnaj v Mexiku, ale to byl sotva tým jednoho muže. Maradona byl dovedně naváděl hard-pracovní Jorge Luis Burruchaga, úžasný talent Jorge Valdano, a Oscar Ruggeri, druhý solidní přítomnost v centru Argentinské obrany. S Maradonou v jeho ďábelské nejlepší Boží ruce, kdokoliv? – Mexické davy přijaly Argentinu jako svůj tým, protože jihoamerický národ vyhrál svůj druhý světový pohár.,

další fantastický tým, který nějak nevyhrál Světový pohár. Představovat likes nesrovnatelné Johan Cruyff a Johan Neeskens, nizozemští fascinováni fanoušky a soupeře podobně s útočnou značkou “ Total Football.“Stylové a elegantní, Nizozemsko si ve finále pohrávalo s Němci, ale nedokázalo je odložit, když mělo šanci.

Němci zařval ven z brány v Brazílii, zatloukání Portugalsko 4-0 v jejich zahajovacím utkání. USA., a Ghana ve skupinové fázi zajišťovala tvrdší konkurenci, stejně jako Alžírsko V 16. kole. Německo se pak posunulo na vysokou úroveň, ve čtvrtfinále porazilo Francii a v semifinále zcela ztrapnilo hostitele 7-1. Argentina a Lionel Messi je čeká ve finále, a i když to trvalo další čas na to, Německu vyšla vítězně, prohlašovat, že jeho čtvrtý Světový Pohár korunu a stal se prvním Evropským národem, který vyhrál turnaj v Jižní Americe.