15 Nejlepších jezdců NASCAR Všech dob

Pokud jste někdy sledovali NASCAR pak jste pravděpodobně obeznámeni s tím, jak auta roj přehled o tom, co se zdá být nekonečné cestě k cílové čáře. Někdy se tato auta zhroutí nebo se zničí právě na konci posledního kola a rozdrtí naděje, že náš oblíbený závodník tentokrát získá trofej.

ale i když napětí a úzkost mohou být pro některé z nás zneklidňující, závodníci NASCAR pocítí další tunu úzkosti, protože se jim může stát cokoli., Mohou ztratit pneumatiku, narazit do jiného závodníka a, i když je to vzácné, mohou zemřít. Takže pro závodníka NASCAR, který přežije všechny tyto překážky a stále se objeví jako vítěz důsledně, pak si tento závodník zaslouží být poctěn.

a od začátku NASCAR bylo mnoho těchto výjimečných závodníků, kteří se vzdorovali kurzům, dobyli výzvy a konkurenci a objevili se vítězové, nejen jednou, ale na konzistentním základě, že jejich pouhá přítomnost sama o sobě je téměř zaručeným vítězstvím. Pokud jste připraveni, připojte se k nám, když se podíváme na 15 nejlepších řidičů NASCAR všech dob.,

15 Richard Petty

wheelco.in.ua

Richard Petty je nesporným šampionem, pokud jde o závody NASCAR. Petty ovládl stopy tak dobře, že zůstává nejlepším závodníkem NASCAR, který kdy zdobil stopy. Drží rekord NASCAR pro nejvyšší počet závodů se zúčastnil, s 1,184, a nejvyšší počet výher, s 200 závody vyhrál.

byl prvním závodníkem, který dvakrát vyhrál Daytonu 500, vydělal více než milion dolarů a vyhrál 10 různých závodů v řadě., Petty byl a stále zůstává králem závodních vozů.

14 David Pearson

en.wikipedia.org

David Pearson je další jméno, na které ve spěchu nezapomeneme. Jeho vítězství v NASCAR byly brilantní výkon mistrovství a mazaný dovednosti. Vyhrál celkem 105 závodů. Byl největší hrozbou pro dominanci Richarda Pettyho na trati bitvy. Vyhrál tři mistrovství, Daytona 500, svět 500 a Jižní 500., Přestože předával několik let zpět, stále zůstává jedním z největších závodníků NASCAR všech dob.

13 Dale Earnhardt

přes Wikipedii

Setkání s jeho koncem v roce 2001 Daytona 500 byla jediná věc, která to zastavila Dale od lezení dál kroky historii NASCAR. Než zemřel, tato legenda trati, kterou jsme obdivovali z dálky, také tvrdí, že vyhrál 7 mistrovství stejně jako Richard Petty. Vyhrál 76 závodů a 22 Poláků., Jeho smrt otřásla světem NASCAR, protože jsme neztratili jen skvělého závodníka, ztratili jsme živou legendu.

12 Jimmie Johnson

theglobeandmail.com

Jimmie Johnson je jedním z největších závodníků na tratích. Jen slyšet jeho jméno stačí k zajištění vítězství. Závodníci se obávají jeho silného výkonu, když shromáždil 83 vítězství, 35 Poláků a šest vítězství v šampionátu. Doufejme, že když bude pokračovat v závodě, bude sbírat další trofeje a mistrovství, když pokračuje v budování záviděníhodné kariéry.,

11 Jeff Gordon

sbnation.com

Jeff kariéra zdálo se, kick off, zatímco to legenda Richard Petty byl v jeho závěrečné fázi. Běžel 805 závodů NASCAR, vyhrál 93 z nich a čtyři mistrovské poháry. Překvapivě získal své první vítězství NASCAR v roce 1994 Coca-Cola 600. Gordon udělal nějaké velké postříkání v prvních několika sezónách svého příchodu do NASCAR, vydělávat mu místo s největšími závodníky všech dob.,

10 Cale Yarborough

pomocí Rychlosti Sport

Cale je talentovaný závodník, který začal svou kariéru v NASCAR roce 1957. Zpočátku neměl velké štěstí, ale byl velmi odhodlaný a v roce 1968 měl konečně velké vítězství tím, že držel trofej pro Daytonu 500. Od té doby se jeho kariéra posunula k lepšímu, běžel celkem 560 závodů a v 83 z nich se stal vítězem. Získal také 69 Poláků a celkem tři mistrovské vítězství.,

9 Darrell Waltrip

hendrickmotorsports.com

Darrel Waltrip se zdvojnásobil jako závodník i vysílač po dobu 47 let. Můžeme se dohodnout, že celý jeho život, až do jeho odchodu do důchodu v květnu 2019, byl NASCAR. Než popadl mikrofon, závodil 809krát a vyhrál 84 z nich. Během 29 let, které strávil na tratích, zvedl tři trofejní poháry a víme, že jeho přítomnost na NASCAR nebyla nic menšího než dominance.,

8 Bobby Allison

enginelabs.com

naše smutky neznaly konec, když pneumatika Bobby Allison selhala v závodě Miller High Life v roce 1988. Před jeho odchodem byl renomovaným závodníkem více než 25 let, nashromáždil 85 vítězství a 59 Poláků tím, že běžel 718 závodů. Vyhrál také mistrovský závod a vyhrál neoficiální grandslam. On drží rekord pro nejvíce po sobě jdoucích poláci tím, že vyhraje pět poláků v řadě

7 Lee Petty

wikidata.,org

Lee nezačal závodit, dokud mu nebylo 35 let. Lee drží rekord za to, že byl prvním vítězem Daytona 500, byl prvním závodníkem, který vyhrál tři mistrovství, a překvapivě byl nejlepším závodníkem až do svého syna, předjel ho na 54 výhrách a ano, je otcem legendy Richarda Petty.

6 Bill Elliott

commons.nadace.,org

Bill Elliott dnes stojí jako vysoce uznávaný závodník NASCAR; je tak dobře milován jeho domovským státem Georgia, že po něm pojmenovali úsek silnice a vyhlásili den Billa Elliotta. Není pochyb o tom, že tato láska přichází v důsledku jeho velkolepého vítězství Winston Million a skutečnosti, že drží rekord za získání ceny pro nejoblíbenějšího řidiče, šestnáctkrát.

5 Junior Johnson

twitter.,com

Johnson žil dlouhý plnohodnotný život, zemřela v 88. Tento skvělý závodník vyhrál 1960 Daytona 500, byl schopen zabalit 50 vítězství a je známo, že objevil kreslení na speedways, dovednost, která se nyní používá v průběhu závodů NASCAR. Zúčastnil se pouze 313 závodů v průběhu 14 let.

4 Tony Stewart

twitter.com

nemůžeme začít počítat počet závodníků NASCAR, kteří milují a zbožňují Tonyho Stewarta a nejsou bez důvodu., Tony Stewart vyhrál 49 závody a 15 Poláci, ale jeho příběh nekončí, protože Tony zvedl tři mistrovství NASCAR poháry a řadí mezi nejlépe vydělávající závodníky všech dob. Vyhrává alespoň závod každou sezónu, kterou soutěží.

3 Rusty Wallace

twitter.com

Russell, William, také volal Rusty Wallace vyhrál celkem 55 NASCAR vyhrává. Rusty stojí vysoký mezi závodníky NASCAR všech dob od jeho uvedení do Síně slávy NASCAR 2013., Velkou výhru získal v roce 1989, kdy vyhrál Valleydale Meats 500, ale jeho vítězná série s trofejí neskončila, protože stále vyhrál prestižní NASCAR Winston Cup.

2 Kyle Busch

přes New York Post

Kyle Busch je jedním závodník, který vstupuje do skladby jako síla je třeba počítat. S čistým jměním, které překonává 50 milionů dolarů, není pro nás žádným překvapením, že tento mladý závodník je na cestě k velikosti. Pro sérii NASCAR cup má pod pásem 540 závodů vedle 56 výher a 32 Poláků., Busch získal několik ocenění a řadí se jako jeden z největších závodníků všech dob.

1 Ned Jarrett

via SCNow.com

Ned měl kariéru v NASCAR, která trvala pouze 13 let. Legendární závodník byl opravdu skvělý za koly a získal mu vítězství v tom, co se nyní nazývá série Monster Energy cup z roku 1961, a v příštích 59 závodech, které Ned běžel, shromáždil 15 vítězství a do roku 1965 zajistil trofej na Southern 500 v Darlington speedway.